PhDr. Eva Růžičková

Milí přátelé Nadace Jakuba Voráčka,

Pro všechny, kteří chtějí přispět na konto veřejné sbírky nadace, máme dobrou zprávu.

Po dvou letech fungování nadace jsme konečně mohli požádat Fórum dárců, které dárcovské SMS provozuje, o prověření nadace a schválení užití DMS jako sbírkového nástroje. Od letošního podzimu tak můžeme všem, kteří chtějí pomáhat s nadací a eReS týmem, nabídnout možnost, jak jednoduše přispět na konto.

Budeme moc rádi, pokud se sami rozhodnete přispívat, ale také pokud dáte o možnosti přispívání prostřednictvím DMS vědět svým blízkým, přátelům, kolegům, známým, zkrátka všem kdo můžou a chtějí pomáhat.

Služba Dárcovská SMS je jednoduchý způsob, který umožňuje jednou textovou zprávou podpořit dobrou věc.

Pokud chce dárce zaslat jednorázovou DMS, stačí zaslat na telefonní číslo 87 777 DMS dle svého výběru v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč, tedy ve tvaru:

DMS KLUKPUK 30, DMS KLUKPUK 60 nebo DMS KLUKPUK 90

Po odeslání DMS obdrží dárce zpětnou SMS. Nadace obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Pokud chce dárce pomáhat dlouhodobě, může zvolit trvalou DMS. Tzn., že po dobu neurčitou, a to až do doby, kdy dárce trvalou DMS odvolá, bude dárci stržena prostřednictvím DMS každý měsíc zvolená částka 30, 60 nebo 90 Kč.

Zašlete na telefonní číslo DMS dle svého výběru v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč, tedy ve tvaru  DMS TRV KLUKPUK 30, DMS TRV KLUKPUK 60 nebo DMS TRV KLUKPUK 90

Cena: Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč/měsíc. Nadace obdrží 29, 59 nebo 89 Kč/měsíc.

 

HRAJTE S KUBOU VORÁČKEM

Už třetí sezónu NHL Kuba posílá za každý svůj bod v kanadském bodování 1000 USD na konto nadace. Dárcovské SMS jsou jednoduchou a hravou možností přidat se ke Kubovi. Kdyby všichni Kubovi fanoušci ocenili každý jeho bod zasláním jedné DMS, to už by byla hezká částka pro lidi s RSJ. Čím víc nás bude, tím víc pomůžeme.

Budeme proto moc rádi, pokud se rozhodnete pomáhat lidem s roztroušenou sklerózou mozkomíšní s námi.

 

Děkujeme a přejeme vám krásný podzim

 

Petra Klausová

zakladatelka NJV a eReS týmu ČR

Podrobné informace najdete také na www.nadacejakubavoracka.cz.