PhDr. Eva Růžičková

Psychologická
poradna

koucink-praha

Koučing životního stylu a hubnutí

Psychologická
poradna ONLINE

Homeopatické poradenství

Proč psychologická pomoc ONLINE?

billionphotos-1673486 – kopieNěkdy potřebujete pomoc terapeuta a online konzultace je tou nejlepší volbou.  Možná máte problém se svěřit s problémem a komunikace přes skype (nebo po telefonu) se Vám může jevit bezpečnější.  Třeba nemůžete jednoduše opustit domov – jste maminka na mateřské či rodičovské dovolené a nemáte pravidelné hlídání?  Jste momentálně nemocná nebo jinak indisponována?  Žijete mimo ČR nebo daleko od pracoviště terapeuta a fyzicky prostě na terapii nelze docházet?  A možná se Vám jen jeví konzultovat svůj problém z pohodlí Vašeho obýváku příjemnější…  Tyto a ještě jiné důvody mohou být těmi rozhodujícími pro volbu konzultací přes skype.

Psychologická poradna online anebo psychoterapie prostřednictvím video hovoru po skypu (či jen telefonicky) může být efektivní cestou k získání podpory a vedení k řešení Vašeho problému:

POTŘEBUJI INDIVIDUÁLNÍ POMOC PSYCHOLOGA

Individuální psychologické poradenství je služba určená lidem, kteří se potýkají s rozličnými psychickými problémy a potřebují laskavou podporu v jejich překonávání.

Více

Domluvte si termín  online konzultace

POTŘEBUJI ZMĚNIT  SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL

Sem spadá poradenství při změně životního stylu v důsledku závažných diagnoz (např. autoimunitní onemocnění) i poradenství v hubnutí.

Individuální odborné poradenství v hubnutí je založené na metodě spol. Stob (Stop Obezitě), která nabízí 25 let zkušeností v terapii obezity.  Eva Růžičková zde působí jako lektorka kurzů snižování nadváhy a odborný individuální poradce. Individuální psychologické poradenství i koučink je určený lidem, kteří se potýkají s problémy nejen v hubnutí a potřebují laskavou podporu v jejich dlouhodobém úsilí. V souvislosti se snižováním nadváhy se někdy vyskytují psychické potíže (př. deprese), někdy i projevy poruch příjmu potravy (př. přejídání, hladovění, zvracení /i jen myšlenky na toto „řešení“/), u kterých je potřeba odborné pomoci.

Více

Domluvte si termín online konzultace

Kontakt
email terapieeva@gmail.com
telefon +420 602 974 962
mapa Mapa
Objednání na konzultaci
Konzultaci si můžete domluvit pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Telefonicky se můžete ojednávat od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.
Novinky a články